ز زیبایی زنان

طریقه انتخاب ریمل چشم مناسب

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

نحوه انتخاب ریمل چشم مناسب

بازار، پر از ریمل هایی است که ادعا می کنند دارای فرمول های حجم دهنده، ضخیم کننده، بلند کننده و تقویت کننده هستند. هر ریملی، چند مزیت دارد اما چطور متوجه می شوید که کدام  برای شما مناسب است. در  انتخاب ریمل چشم مناسب باید به برس و فرمول ریمل دقت کنید برای دستیابی به مژه های مورد نظرتان، هر دوی اینها به یک اندازه مهم هستند.

ریمل چشم گلدن رز

معرفی بهترین مارک ریمل چشم

ریمل خوب، باید زیباترین حالت رو در مژه ها و آرایش شما  ایجاد کنه. مژه هایی بلند و پرپشت که کاملا از همدیگه جدا دیده بشن و باعث بازتر شدن چشم ها و زیباتر شدن آرایش صورت باشه. برندهای زیادی وجود داره که فرمولاسیون کلاسیک یا مدرن اون ها، چنین ویژگی هایی رو دارن و جزء بهترین محصولات آرایش چشم دنیا هستن. از بهترین مارک ریمل چشم به گلدن رز و لورئال می توان اشاره کرد.

آشنایی با انواع ریمل چشم وطریقه استفاده آن

ریمل چشم انواع مختلفی دارند اگر مژه هایتان بلند اما کم پشت است شما باید از ریمل های حجم دهنده که خرده مژه دارند استفاده کنید، یکی از انواع ریمل های پرطرفدار ریمل فرکننده هست ریمل فر کننده برای خانم هایی مناسب است که مژه هایشان خیلی بی حالت است و به صورت صاف رشد میکند. ریمل های بلند کننده مخصوص خانم هایی است که مژه های بسیار کوتاهی دارند.

ریمل

ویژگی های یک ریمل چشم خوب چیست

ریمل جزو اصلی ترین لوازم آرایشی محسوب میشود که استفاده از آن بسیار آسان است و بعد از استفاده تاثیر شگفت انگیزی میگذارد، حتی خانم هایی که خیلی از آرایش کردن خوششان نمی آید به استفاده از آن تمایل دارند.از ویژگی های یک ریمل چشم خوب مژه ها را بلند و پرپشت میکند که در نهایت باعث جذاب تر شدن چشم ها میشود.

تیتر جدیدترین مقالات

بروز ترین مقاله های مد رو تو ایمیلت بخون

فقط کافی یه ایمیلت رو تو جعبه زیر بنویسی و روی کلید عضویت کلیک کنی ! همین