ز زیبایی زنان

بررسی و شناخت مدل آرایش عرب

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

 

مدل آرایش عرب - مدل آرایش محبوب

مدل آرایش عرب سبکی از آرایش است که بیشتر به آرایش چشم و لب تاکید دارد. از مشخصه‌های آن چشم زیبا و جذاب می‌باشد. این مدل، آرایشی غلیظ و پر رنگ است که عمده توجه آن بر روی چشم‌هایی درشت و گیرا می‌باشد. نکته اصلی این مدل خط چشم‌هایی بلند و پهن و استفاده از سایه‌های مشکی و نوک مدادی است.

مدل آرایش عرب

نحوه آرایش به مدل آرایش عرب

اگر قصد دارید تا از مدل آرایش عرب برای خود استفاده کنید، ابتدا چهره کلی خود را در نظر بگیرید، این نوع آرایش به دلیل استفاده چند لایه از سایه و خط چشم کار هر کسی نخواهد بود و بیشتر برای کسانی مناسب است که خود دارای چشم هایی درشت هستند، هرچه پشت پلک شما بلند‌‌‌تر باشد آرایش عربی چشم ها نیز بهتر خواهد بود.

مدل آرایش عربی

نکاتی درباره مدل آرایش عربی

زمانی که از مدل آرایش عربی استفاده می‌کنید بهتر است تا رژ لبی نسبتا ملایم انتخاب کنید تا از حجم تیرگی چشم‌ها کاسته شود. این کار در چهره شما تعادل بیشتری ایجاد کرده و با فرهنگ ایرانی مطابقت بیشتری دارد. کسانی که چشمان کوچکی دارند و علاقمند به مدل آرایش عرب هستند، بهتر است از لنز روشن استفاده کنند، تا چشمان آنها بزرگتر جلوه کند و آرایش زیباتری داشته باشند.

سبک آرایش عربی

تفاوت سبک آرایش عربی با مدل آرایش خلیجی

سبک آرایش عربی شباهت زیادی بهآرایش خلیجی دارد و تن رنگ پوست و آرایش لب ها در آنها مشابه است. تنها تفاوت آنها در تن رنگ‌های سایه است که در آرایش خلیجی از رنگ‌های روشن و براق سایه نظیر طلایی و آبی و سبز استفاده می شود ولی در مدل آرایش عربی از تن رنگ های تیره و مات مانند خاکستری و قهوه ای و مشکی و سبز استفاده می شود.

تیتر جدیدترین مقالات

بروز ترین مقاله های مد رو تو ایمیلت بخون

فقط کافی یه ایمیلت رو تو جعبه زیر بنویسی و روی کلید عضویت کلیک کنی ! همین