ز زیبایی زنان

روش های استفاده درست از لوازم ارایشی بانوان

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

خرید لوازم آرایشی  بانوان یکی از کارهای لذت بخش اما دشوار برای خانم‌ها است چون احتمال اشتباه و انتخاب نادرست همیشه وجود دارد و از آنجایی که این وسایل قیمت پایینی ندارند ممکن است ضرر حاصل از این اشتباه چندان قابل چشمپوشی نباشد.بهتر است برای مقایسه و خرید بهترین برندها از فروشگاه اینترنتی گلدیس کالا دیدن فرمایید.


طریقه استفاده از لوازم ارایشی بانوان

یکی از بزرگ ترین اشتباهاتی که افراد در استفاده از لوازم ارایشی بانوان مرتکب می شوند، این است که ترتیب استفاده خود را رعایت نمی کنند. رعایت این موضوع خطا را به  حداقل می رساند و زیبایی را دو چندان می کند. ابتدا از پرایمر شروع کنید و پس از آن به صورت خود فونداسیون و کانسیلر بزنید. سپس چشم ها را آرایش کنید و بعد به سراغ رژ گونه و در آخر رژ لب بروید.

رژ مدادی گلدن رز

چگونگی انتخاب لوازم ارایشی بانوان

مشخص کردن تون رنگ پوست بهترین روش انتخاب لوازم ارایشی بانوان است توجه داشته باشید که باید در نور عادی و طبیعی باشید .دقت کنید ببینید که آیا پوست‌تان ته‌رنگ زرد، قرمز و رنگ‌های گرم را دارد، یا بیشتر فام آبی صورتی و رنگ‌های سرد را دارد. چیزی که مشاهده می‌کنید به اصطلاح ته‌رنگ صورت یا تون پوست می‌گویند. رنگ پوست‌های بسیار زیادی وجود دارند اما تنها دو تون پوست داریم؛ وقتی متوجه ته‌رنگ یا تون پوست خود شوید به‌راحتی می‌توانید رنگ لوازم ارایشتان را انتخاب کنید.

بهترین برند لوازم ارایشی بانوان

جهان از نظر کشورهای تولید کننده  لوازم آرایشی به سه بخش تقسیم می شود:آمریکا، اتحادیه اروپا و ژاپن. این سه منطقه بزرگ ترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرآورده های بهداشتی هستند. در هر منطقه تعاریف و قوانین ویژه ای برای تولید این محصولات وجود دارد. قوانین کنترل، ثبت و مواد اولیه مجاز در هر منطقه با منطقه دیگر متفاوت است.برای خرید بهترین محصولات به فروشگاه اینترنتی گلدیس کالا مراجعه کنید.

کرم ارایشی بانوان

نکته هایی راجبه لوازم ارایشی بانوان

نکته جالب در مورد لوازم ارایشی توجه به بهداشت انهاست اگر بعد از مدتی استفاده از این وسایل مثل برس،پد و... آن ها را با کامل شستشو نکنید محل تجمع میکروب ها شده و باعث بسیاری از بیماری های پوستی می شوند.

تیتر جدیدترین مقالات

بروز ترین مقاله های مد رو تو ایمیلت بخون

فقط کافی یه ایمیلت رو تو جعبه زیر بنویسی و روی کلید عضویت کلیک کنی ! همین