ز زیبایی زنان

بررسی مدل آرایشی ترکی برای بانوان و دختران

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

انتخاب مدل و سبک آرایش مناسب یکی از دغدغه های بزرگ برای خانم ها است. مدل آرایش ترکیه، مدلی بسیار محبوب و پرطرفدار است. با ما همراه باشید تا با این مدل بیشتر آشنا شویم.


 

مدل آرایش ترکیه - مدل برای آرایش

سبک های آرایش صورت متفاوت هستند و اغلب خانم ها تمایل دارند از مدل آرایش ترکیه، مدل آرایش عربی، مدل آرایش اروپایی و … برای آرایش صورت خود در مهمانی ها و مجالس مختلف استفاده کنند. مدل های میکاپ ترکی از انواع سبک‌ های زیبا و متفاوت آرایش صورت هستند.

مدل آرایش ترکی

 

مدل آرایش ترکیه‌

نحوه آرایش به سبک آرایش ترکیه

قدم اول برای سبک آرایش ترکیه توجه به فرم صورت است. بعد از یک آرایش پوست تمیز و ملیح، گام بعدی انتخاب تم رنگی آرایش است، بهتر است رنگ های گرم و مات را انتخاب کنید، تم صورتی یا بنفش یک انتخاب مناسب برای این نوع آرایش است. برای تکمیل و زیبا کردن این آرایش با مداد چشم سیاه یا قهوه ای ارتباط خوبی داشته باشید، چون برای زیر پلک و بالای پلک از آن استفاده می‌شود و آرایش ترکی رو کامل می‌کند. ابروهای قهوه‌ای با ضخامت متوسط و بلند از لازمه‌های مدل آرایش ترکی است.

مدل آرایش ترکی برای دختران

در مدل آرایش ترکی برای دختران از خط چشم استفاده نمی شود و برای میکاپ چشم ها اغلب از سایه‌ها با رنگ ملایم و ریمل استفاده می‌شود. دختران جوان بهتر است به رنگ های استفاده شده در سایه چشم و رژ لب دقت کنید و از مدل‌هایی استفاده کنید که چهره طبیعی و دخترانه شما را حفظ کند.

سبک آرایش ترکی

ویژگی‌های سبک آرایش ترکی

سبک آرایش ترکی بسیار ملایم است و حس لطافت را القا می‌کند، سایه ها و هایلایت‌ها کمترین رنگ ممکن را دارند و به نرمی می درخشند. معمولا اینگونه به نظر می‌رسد که برای این آرایش وقت بسیار زیادی گذاشته شده است. این آرایش به دلیل مات بودن برای دختران بسیار مناسب است. توجه کنید که برای مدل آرایش ترکی یا هر سبک آرایشی دیگر بایستی از لوازم آرایشی مناسب و با کیفیت استفاده کنید. بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات آرایشی و زیبایی را می‌توانید از فروشگاه اینترنتی گلدیس کالا خریداری کنید.

تیتر جدیدترین مقالات

بروز ترین مقاله های مد رو تو ایمیلت بخون

فقط کافی یه ایمیلت رو تو جعبه زیر بنویسی و روی کلید عضویت کلیک کنی ! همین