ز زیبایی زنان

تاثیر لاک ناخن بر زیبایی بانوان

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

ناخن های خوش رنگ و نقش و آرایش صورت و مو بانوان، بیش از کفش و دیگر لوازم به چشم می آید. علتش هم این است که دستان و صورت شما، باز ترین بخش بدن است که ضمن تحرک بسیار، توجه را به خود جلب می کند.

 


 

طراحی لاک ناخن بر زیبایی بانوان

طراحی لاک ناخن یکی از ملزومات آرایشی است که به عنوان تکمیل کننده فرآیند آرایشی بانوان از آن استفاده می شود. ترکیبی برای تزیین دستان و پاها که ازهزاران سال پیش تا کنون از آن برای زیبایی استفاده می شده و اگر به درستی و با رعایت اصول انتخاب گردد، در استایل بانوان تاثیر بسزایی دارد.

لاک ناخن

راهنمای انتخاب انواع لاک ناخن

انتخاب لاک ناخن مناسب، یکی از سخت ترین فعالیت ها در فرآیند آرایش بانوان به خصوص دختران نوجوان و جوان است. اگر چه این انتخاب، معمولا دشوار تر از انتخاب عطرهای بهاره و تابستانی خوش بو با طراوت نیست اما وسواس های بی دلیل، می تواند بانوان را از اصول مهمی که در انتخاب انواع پولیش های خوش رنگ می بایست در نظر بگیرند غافل کند.

تاثیر لاک ناخن خانم ها بر مردان

لاک ناخن بد همان اندازه تاثیر منفی در ذهن مردان خواهد داشت که انتخاب خوب و خوش رنگ و متناسب با تم طراحی مد و لباس می تواند اثر گذار باشد. توجه داشته باشید که برخی از برندها، مانند گلباران که ساخت کشور خودمان است گزینه های خوش رنگی در کالکشن های ژله ای و براق ارائه کرده اند که ده ها مدل بوده و برخی نیز تا مدت هفت روز دوام و ماندگاری دارد.

طراحی لاک ناخن

نقش لاک ناخن در زیبایی بانوان

سعی کنید لاک ناخن هایی را انتخاب نمایید که عاری از این سه سم فرمالدئید، تولوئن و دیبوتیل فتالات باشند. برخی از آن ها حتی نه تنها حاوی‌‌این مواد نیستند بلکه شامل ویتامین، روغن درخت چای، پروتئین گندم و مواد ضد قارچی نیز هستند. مصرف ‌‌این نوع به بقیه ارجحیت دارد.زیرا فرمول ساخت آن ها طوری طراحی شده که علاوه بر زیبایی باعث رشد بهتر و استحکام ناخن‌‌ها می‌‌شوند.

تیتر جدیدترین مقالات

بروز ترین مقاله های مد رو تو ایمیلت بخون

فقط کافی یه ایمیلت رو تو جعبه زیر بنویسی و روی کلید عضویت کلیک کنی ! همین