ز زیبایی زنان

چگونگی مراقبت از پوست بانوان

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

باید توجه داشت که پوست‌های مختلف، پاک‌کننده‌های متفاوتی را می‌طلبند؛ برای مثال، پاک‌کننده‌های شیری یا کرم مانند برای پوست‌های خشک مناسبند؛ درحالی‌که پاک‎‌کننده‌هایی با ساختار ژل مانند مناسب پوست‌های چرب یا مختلط ‌اند. برای کسب نتیجه‌ی بهتر، می‌توانید از یک تونرِ فاقد الکل برای پاکسازی سایر چربی‌های باقیمانده استفاده کنید.

 


 

چگونه از پوست خود مراقبت کنیم؟

بهتر است بدانیم چگونه از پوست خود مراقبت کنیم:این کار به رژیم غذایی خوب، آب زیاد، هوای تازه، ورزش، خواب خوب و دور بودن از ناراحتی‌های عصبی نیاز دارد.استفاده از مواد چربی زیاد و مواد قندی و نوشیدن قهوه‌ و چای پررنگ برای پوست مضر است.در روز ۳ وعده غذای کامل لازم است و از کم کردن یا زیاد کردن وزن باید پرهیز کرد چون این عمل مانند آفتاب، باعث چروک پوست می‌شود.

پد پاک کننده ارایش

مراقبت و زیبایی پوست بانوان

اولین قدم برای مراقبت و زیبایی پوست بانوان شناخت درست نوع پوستشان است در انواع چرب؛خشک؛حساس هستند.قبل از خواب پوستتان را کامل بشویید و بدون استفاده از هیچگونه مواد بهداشتی روی صورتتان بخوابید صبح اگر کل صورتتان حالت روغنی و چرب داشت پوستتان چرب است.اگر حالت خشکی و پوسته شدن داشت پوستتان خشک است.

اموزش مراقبت از پوست بانوان

در حالت کلی مراقبت از پوست بانوان 5 مرحله دارد.1 پاک کردن: که اهمیت زیادی دارد و باید پوستمان را از ارایش و الودگی ها پاک کنیم.2 لایه برداری:در هفته یک بار از لایه بردار استفاده کنید.3 تونر: برای سم زدایی و تمیز کردن صورت و ارایش استفاده میشوند.4 رطوبت رسانی:هر نوع پوستی نیاز به رطوبت رسانی دارد مرطوب کننده ها در انواع ژلی،سرم،کرمی و خمیری می باشند. 5 حفاظت:برای حافظت از افتاب،برف و باران باید ازکرم های ضدافتاب استفاده کنید.   کرم مراقبتی سی سی

محصولات مراقبتی پوست بانوان

خرید لوازم بهداشتی ومحصولات مراقبتی پوست وانتخاب برندهای مناسب، می‌تواند یکی از مهم‌ترین تصمیم‌های شما باشد، تصمیمی که در کنار زیبایی، می‌تواند سلامت شما را هم تحت تأثیر قرار بدهد. دانستن مواردی از قبیل مواد تشکیل‌دهنده‌ی این کرم ها و عادات مناسب، می‌تواند به شما برای داشتن پوستی جوان و شاداب کمک کند.

تیتر جدیدترین مقالات

بروز ترین مقاله های مد رو تو ایمیلت بخون

فقط کافی یه ایمیلت رو تو جعبه زیر بنویسی و روی کلید عضویت کلیک کنی ! همین