ز زیبایی زنان

ابی رنگ سال لاک ناخن

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

آموزش طراحی ناخن با لاک آبی

یکی از بزرگترین تمایلات خانم‌ها در سال جاری،طراحی ناخن با لاک آبی است. این رنگ منحصر بفرد، شیک و فوق‌العاده امروزی است. اما اگر آن را به درستی به کار نبرید می‌تواند احمقانه و غیر جذاب بنظر برسد. به منظور اینکه بهترین نتیجه را از مانیکور خود بگیرید، این نکات و ترفندهای ساده را اجرا نمایید. نه تنها ظاهر تازه‌ای پیدا می‌کنید، بلکه باعث خواهید شد تمام دوستانتان به شما حسادت کنند.

Lacquer

مدل طراحی ناخن با لاک آبی

مهم‌ترین چیز درباره‌ی طراحی ناخن با لاک آبی، انتخاب سایه‌ای است که بهترین همنشینی را با رنگ لباس‌هایتان داشته باشد. همچنین همخوانی با رنگ پوستتان نیز اهمیت ویژه‌ای دارد. اگر رنگ پوستتان روشن است، باید از سایه‌های شیری رنگ اجتناب کنید، در حالی که پوست‌های تیره‌تر می‌توانند با همه‌ی سایه‌ها کنار بیایند.

آبی رنگ سال لاک ناخن

یکی از پرطرفدارترین ها در سال ۹۷ بین خانم‌ها لاک آبی کاربنی است.که بسیار منحصر به فرد و امروزی است طوری که به دستان شما جلوه خاصی میبخشد. برای جشن‌ها و مهمانی‌های مختلف مناسب است و شما میتوانید زیباترین و متنوع ترین طرح‌ها راپیاده کنید. به راحتی میتوانید با لباس تان ست کنید و استایل شیکی داشته باشید همنشینی ان با طلایی، نقره ای و سفید بسیار جذاب خواهد بود.

لاک ناخن ابی

مدل ناخن های شیک با لاک آبی

لاک از لوازم آرایشی ضروری و پرکاربردیه که انگار هر چقدرهم داشته باشین، بازم نیاز دارین که رنگ های بیشتر و جدیدتری بخرین و به کلکسیون تون اضافه کنین. خب البته این به خاطر خاصیتی هستش که لاک داره، رنگی و جذابه و می تونین اونو با استایل های مختلف و شرایط و موقعیت های گوناگون، هماهنگ کنین. مثلا رنگ مخصوص بهار با  رنگ مخصوص تابستون کلی با هم فرق دارن چه برسه به پاییز و زمستون! از طرفی طراحی زیبا و متنوع و مدهایی که برای اون در هر فصل معرفی میشه، مجبورتون می کنه که رنگ های جدید رو هم خریداری کنین.

تیتر جدیدترین مقالات

بروز ترین مقاله های مد رو تو ایمیلت بخون

فقط کافی یه ایمیلت رو تو جعبه زیر بنویسی و روی کلید عضویت کلیک کنی ! همین