ا اخبار مد و فشن

معرفی انواع مد ریش مردانه

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

ریش در صورت مردها طرفداران خاص خود را دارد، انتخاب مد ریش مردانه برای آقایان آنقدری مهم است که مدل مو برای خانم ها حائز اهمیت می باشد. اگر قصد دارید تا ریش خود را مدل داده و کمی بلند کنید توصیه می کنیم به پیشنهادات ما دقت فرمایید.

 

 


 

آشنایی با انواع مد ریش مردانه

اگر می خواهید مد ریش مردانه ای که انتخاب می کنید منجر به جذابیت چهره شما شود قبل از هرچیزی باید فرم کلی صورت خود را بشناسید، مثلا مدل ریش برای صورت گرد با مدل ریش برای صورت کشیده اندکی تفاوت دارد، زمانیکه مد ریش خاصی را با توجه به فرم صورت خود انتخاب می کنید در واقع کمک می کند تا بخشی از قسمت های صورت شما برجسته تر شده و برخی نیز کمتر دیده شود.

مد ریش

محبوب ترین مد ریش مردانه

قدیم مردی که  ته ریش می‌گذاشت تنبل و شلخته تلقی می‌شد. چون یک شرکت معروف تیغ طوری جا انداخته بود که هر مرد شیکی باید روزی دوبار اصلاح کند تا محبوب خانم‌ها باشد. اما تحقیقات نشان می‌دهد محبوب ترین مد ریش مردانه در بین خانم ها ریش و ته ریش می باشد.

 جدیدترین مد ریش مردانه

از جدیدترین مد ریش مردانه:ریش پرفسوری, ریش بزی, ریش زیر لبی, ریش بلند, ته ریش و... که برای انتخاب آن ها باید به فرم صورت نگاه کرد. بهترین مدل برای آقایانی که صورت های گرد دارند مدل ریش پرفسوری است به این صورت که ریش کناره های صورت کوتاه است و فقط ریش روی چانه بلند تر است. البته اگر صورت کشیده ای دارید بهتر است همیشه ریش داشته باشید بهترین مدل ریش برای شما ریش توپر است.

استایل ریش

استایل ریش مردانه

ریش مظهر مردانگی آقایان است که مدل آن از ته ریش تا ریش بلند با توجه به فرم صورت انتخاب میشود. برخی از آقایان برای پنهان کردن جای جوش, خال یا زخم روی صورت شان ریش میگذارند, به هر حال اگر به بلند کردن ریش علاقه دارید و هنوز مدلی برای خود انتخاب نکرده اید با ما همراه باشید تا استایل ریش مردانه خود را پیدا کنید.

تیتر جدیدترین مقالات

بروز ترین مقاله های مد رو تو ایمیلت بخون

فقط کافی یه ایمیلت رو تو جعبه زیر بنویسی و روی کلید عضویت کلیک کنی ! همین