ا اخبار مد و فشن

آشنایی با مدهای آرایشی عجیب

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

 

مد آرایش عجیب برای مو ها

همه ما به کوتاه کردن یا مرتب کردن موهایمان نیاز داریم و از روش‌ها و سبک‌های معمولی استفاده می‌کنیم.  اما برخی افراد شکل های عجیب غریبی به موهای خود می دهند که هر کسی با دیدن آنها نظرش جلب شده و تعجب خواهد کرد. در ادامه عکس‌هایی از مد آرایش عجیب برای موها آمده است.

مد آرایش عجیب برای موها

 

مد آرایشی عجیب برای مو ها

مد آرایشی عجیب برای چشم‌ ها

شما می‌توانید چشمان خود را آرایش کنید یا با استفاده از لنز، رنگ آنها را عوض کنید. شاید جالب باشد که بدانید مد آرایشی عجیب برای چشم‌ ها وجود دارد که ممکن است برای ما بسیار عجیب و شاید ترسناک باشد.  مدل‌های عجیب سایه زدن یا قرار دادن زیورآلات در داخل چشم از جمله آنها است.

مد آرایش عجیب برای چشم

 

مد آرایشی عجیب برای چشم ها

مد آرایشی عجیب برای لب ها

مد آرایشی عجیبی برای لب ها وجود دارد که شما رو یاد آرایش دختر بچه‌هایی می‌اندازد که ناشیانه رژلب زدن و خیلی هم خوشحال هستند. ممکن است با دیدن این مدل آرایش و رژ زدن یاد بچه هایی بیفتید که دور لب‌هایشان با آب نبات چوبی رنگ گرفته است.

مد آرایشی عجیب برای لب ها

مد آرایشی عجیب برای ابروها

از جمله عجیب‌ترین مدهای آرایشی می توان به مد آرایشی عجیب برای ابروها اشاره کرد که برخی از آرایشگران به طور ناخواسته باعث ترویج آن ها شده اند. از جمله آنها مد بافت ابرو است که با مهارت‌هاي فوتوشاپی شروع شد و سپس به یک ایده برای مد زیبایی تبدیل شد. 

مد آرایش عجیب برای ابرو

 

مد آرایشی عجیب برای ابروها

تیتر جدیدترین مقالات

بروز ترین مقاله های مد رو تو ایمیلت بخون

فقط کافی یه ایمیلت رو تو جعبه زیر بنویسی و روی کلید عضویت کلیک کنی ! همین