ب برند شناسی مد

معرفی و بررسی برند لوازم آرایشی مک

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

برند مک یکی از شرکت های عرضه کننده محصولات آرایشی و بهداشتی است. کشور سازنده این محصولات، آمریکا می باشد. اگر می‌خواهید با این برند بیشتر آشنا شوید این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

 


 

معرفی و بررسی برند مک

برند مک یکی از شرکت های عرضه کننده محصولات آرایشی و بهداشتی است. کشور سازنده این محصولات، آمریکا می باشد. مک که در واقع مخفف Makeup Art Cosmetics است در تولید لوازم آرایش حرفه ای حرف اول را در دنیا میزند. این برند با همکاری افراد سرشناس در حوزه مد نقش مهمی در روند تغییرات مد دارد. و یک نکته مهم فعالیت های آن در امور خیریه است، مثلا خط تولید ویوا گلم Viva Glam که سود حاصل از آن در زمینه مبارزه با HIV استفاده می‌شود.

برند مک

تاریخچه شکل گیری برند مک

برند مک در سال 1984 توسط یک آرایشگر به نام فرانک توسکان و صاحب یک آرایشگاه به نام فرانک آنجلو در تورنتو کانادا تأسیس شد. توسکان و آنجلو دنبال لوازم آرایشی بودند که در عکاسی ها جلوه خوبی داشته باشد برای همین موضوع دست به کار شدند و در آشپزخانه همان سالن لوازم آرایش درست کردند. در ابتدا آنها محصولاتشان را در همان آرایشگاه به آرایشگرها، مدل ها و عکاس ها میفروختند، اما بزودی متخصصین مد هم به مشتریان آنها اضافه شدند و بعد از مدتی اولین مغازه برند مک در تورنتو تأسیس شد.

ویژگی‌های منحصر به فرد برند مک

یکی از ویژگی های محصولات برند مک از همان ابتدا ظاهر شیک آن بود. در زمانی که همه شرکت های آرایشی بزرگ رویکردی در جهت مراقبت از پوست داشتند، تمرکز خود را روی رنگ ها گذاشت. یکی از معروف ترین محصولات آن، رژ لب قرمز مات بود که در آن زمان توسط مدونا معرفی شد.

شرکت مک

معروف ترین محصولات برند مک

برند مک که با تولید محصولات بهداشتی و آرایشی و مراقب پوست فعالیت خود را آغاز نمود ، پس از به شهرت رسیدن با هدف مدگرایی و مشتری مداری ، تولید محصولاتی با کیفیت و تنوع بالا را در دستور کار خود قرار داد. محصولاتی چون فر کننده مو، انواع سشوار و ماشین اصلاح سپس محصولات خانگی از بخار پز و زود پز تا انواع غذاسازها و مخلوط کن ها را تولید و ارایه کرد.

تیتر جدیدترین مقالات

بروز ترین مقاله های مد رو تو ایمیلت بخون

فقط کافی یه ایمیلت رو تو جعبه زیر بنویسی و روی کلید عضویت کلیک کنی ! همین