ب برند شناسی مد

معرفی و بیوگرافی برند لوازم آرایشی می بی لین

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

 

معرفی برند می بی لین

برند می بی لین، شرکت تولید لوازم آرایشی آمریکایی است، که از سال ۱۹۹۶ متعلق به شرکت فرانسوی لورئال می‌باشد. این شرکت در سال ۱۹۱۵ توسط جوان ۱۹ ساله‌ای بنام تام لایل ویلیامز راه‌اندازی شد. این شرکت نخستین بار ریمل را تولید نمود. دفتر مرکزی این شرکت در شهرشیکاگو، ایلی‌نوی قرار دارد.

برند می بی لین

پرفروش‌ترین محصولات برند می بی لین

در سال 1996 کمپانی بزرگ لورال ، این برند را خریداری کرد و در سال 2001 نام آن را به میبیلین نیویورک تغییر داد . امروزه برند می بی لین یکی از بهترین برندهای آرایشی دنیا محسوب می شود و محصولات آن در اکثر کشورهای دنیا عرضه می گردد . بهترین و شناخته شده لوازم آرایشی برند می بی لین  شامل رژلب‌های رنگارنگ، محصولات مربوط به آرایش چشم، کرم پودر و فونداسیون است.

 

برند میبیلین

محصولات برند می بی لین

خرید اینترنتی محصولات برند می بی لین

معروف‌ترین محصولات آرایشی این برند شامل لوازم آرایش ابرو، ریمل چشم، خط چشم، کرم پودر بی بی میبیلن، پودر برنزه کننده میبیلین، کرم پودر میبیلین، رژلب میبلین در رنگ‌های متنوع و... می‌باشد. محصولات متنوع برند می بی لین را می‌توانید با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت از فروشگاه اینترنتی گلدیس کالا خریداری نمایید.

تاریخچه شکل‌گیری برند میبیلین

در سال ۱۹۱۵ زمانیکه توماس متوجه شد که خواهرش با آغشته کردن کمی گرد ذغال به وازلین مژه‌های خود را آرایش می‌کند، ایده ساخت ریمل در ذهنش جرقه خورد. او ترکیب ساختگی خواهرش را با استفاده از علم شیمی، کمی تغییر داد و یک محصول جدید تولید کرد. ویلیام در سال ۱۹۱۷ به افتخار خواهرش میبل، نام برند خود را میبلین گذاشت و شرکت میبیلین را در آمریکا تاسیس کرد.

تیتر جدیدترین مقالات

بروز ترین مقاله های مد رو تو ایمیلت بخون

فقط کافی یه ایمیلت رو تو جعبه زیر بنویسی و روی کلید عضویت کلیک کنی ! همین