آ آراستگی مردان

آشنایی با انواع روش های حالت دادن مو مردانه

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

یکی از عناصر زیبایی در ظاهر آدم ها موی سر است، هر چقدر مرتب تر باشد انسان را زیباتر جلوه می دهد البته به شرطی که مدل مو طوری باشد که به صورت بنشیند و متناسب با فرم سر و صورت و همچنین فرم خود مو باشد.حالت دادن مو مردانه کار پیچیده ای نیست اگر این موارد را یاد بگیرید.

 


 

انواع روش های حالت دادن مو مردانه

برای اینکه با اسپری‌های حالت دهنده، موهایتان خشک نشود و به همدیگر نچسبد، راه ساده ای وجود دارد. چند قطره روغن مو را کف دستتان بمالید و موهایتان را به آرامی چنگ بزنید و سپس از اسپری حالت دهنده استفاده کنید.برای داشتن موهای صاف، آنها را هنگام خشک کردن، به طرف پایین شانه کنید تا خشک شود. تکرار این کار باعث می‌شود به مرور زمان حالت موهایتان تغییر کرده و صاف شود.هر دو از موثر ترین روش های حالت دادن مو مردانه می باشند.

حالت دادن مو

نحوه صحیح حالت دادن مو مردانه

برای حجم دادن به موهایتان ابتدا ریشه‌های موها را خشک کنید و سپس انگشت‌ها را لای موها ببرید و آن‌ها را بالا نگه دارید. بعد ساقه‌ی موها را سشوار بکشید تا صاف شود. از رایج ترین روش ها برای حالت دادن مو مردانه می باشد.اگر می‌خواهید حالت موهایتان بعد از سشوار کشیدن تغییر نکند باید صد در صد خشک شوند. از حالت‌دهنده‌ها یا فریزکننده مو استفاده کنید. دقت کنید هیچ قسمتی از موهایتان نم‌دار باقی نماند.

نکات حالت دادن مو مردانه

یکی از نکات حالت دادن مو مردانه اصلاح صحیح موهاست.هنگام اصلاح خیلی موها را خرد نکنید، وقتی قد موها بلند باشد وزن موها باعث می شود که کمتر پف کند از آرایشگرتان بخواهید که قد موهایتان را زمانیکه کاملا خشک است کوتاه کند تا با توجه به فر موها قد آن ها را خیلی کوتاه نکند. موهای فر وقتی خشک می شوند نسبت به زمانیکه خیس و نم دار هستند بسیار کوتاه تر می شوند.

مو مردانه

لوازم مورد نیاز حالت دادن مو مردانه

از لوازم مورد نیاز حالت دادن مو مردانه به شانه های دندان درشت برای باز کردن گره های روی مو و نرم کردن موها به کار می روند. شانه های دندانه ریز برای شانه کردن موهای صاف و کوتاه به کار می رود. برس منفذه داراین نوع برس ها برای خشک کردن موها  به کار می روند. برس های سر گرد برای حالت دادن به موها به کار میروند. برس های سرتخت برای صاف کردن موها در طول سشوار کشی به کار می روند.که میتوان به آن ها اشاره کرد.

تیتر جدیدترین مقالات

بروز ترین مقاله های مد رو تو ایمیلت بخون

فقط کافی یه ایمیلت رو تو جعبه زیر بنویسی و روی کلید عضویت کلیک کنی ! همین