آ آراستگی مردان

شناخت بهترین نکات مراقبت از مو مردان

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

اولين نکته‌اي که باید در مراقبت از مو اقایان به ان توجه داشت باشند. بهداشت و شستشوي موهاست. موها به 2 گروه خشک و چرب، تقسيم‌ مي‌شوند اما از آنجا که ميزان هورمون‌هاي مردانه در بدن آقايان، بسيار بيشتر از خانم‌هاست، تقريبا بيشتر مردها موهاي چربي دارند.

 

 


 

بهترین نکات مراقبت از مو مردان

برای مراقبت از مو مردان بهتر است موهای خود را بیش از حد نشویید، با ضربه های آرام خشک کنید،فرق باز نکنید،از تخم مرغ به عنوان نرم کننده استفاده کنید،در هنگام شنا کردن از موهای خود مراقبت کنید، از محصولات مخصوص موی کمتری استفاده کنید،لازم نیست موهایتان را دو مرتبه در روز بشویید،زیاد از گرما استفاده نکنید،هر شش هفته یکبار موهای خود را کوتاه کنید.

مراقبت از مو

چند نکته برای مراقبت از ریزش مو آقایان

 خشک کردن موها:برای مراقبت از ریزش مو اقایان بهترین راه خشک کردن مو با حوله است .

 شانه کردن مو:استفاده از برس ها و شانه های چوبی بهترین روش برای شانه مو است.

استفاده از روغن های طبیعی و ماساژ سر با کمک آنها:باعث تقویت پوست سر جلوگیری از ریزش مو می شود.

توصیه هایی برای مراقبت از موهای خشک مردان

ریزش مو در موهای خشک زیاد است و بنابراین خشکی مو می تواند منجر به طاسی شود.پس برای مراقبت از موهای خشک مردان از مصرف محصولات پاک کننده با PH اسیدی اجتناب کنید.از شامپو زدن زود به زود موها خودداری کنید. موهایتان را بررسی کنید تا تار موهای مرده از روی سر بریزند و ریشه موها را ماساژ دهید تا تحریک شوند.

مراقبت از ریزش مو مردان

نکاتی در خصوص مراقبت از موهای چرب اقایان

اغلب کسانی که موهای چرب دارند در مراقبت از موهای خود دچار مشکل می‌شوند. پس نکاتی برای مراقبت از موهای چرب اقایان توصیه می کنیم: از شامپوی ملایم برای شستشوی موها استفاده کنید. این موها باید هر روز شسته شوند. همواره موهای چرب را با آب سرد یا ولرم شستشو دهید. از رنگ کردن مکرر موها پرهیز کنید. استفاده از آبلیمو می‌تواند اثری شبیه به محلول سرکه داشته باشد و از چربی موها بکاهد. 

تیتر جدیدترین مقالات

بروز ترین مقاله های مد رو تو ایمیلت بخون

فقط کافی یه ایمیلت رو تو جعبه زیر بنویسی و روی کلید عضویت کلیک کنی ! همین