آ آراستگی مردان

بهترین مدل مو مردانه سال

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

یکی از مواردی که در ظاهر کلی یک آقا و در اولین برخورد خودنمایی می کند مدل مو مردانه آنهاست، اصولا به دلیل اینکه آقایان دارای ظاهر ساده تری نسبت به خانم ها هستند اولین چیزی که به چشم طرف مقابل خواهد آمد مدل مو آنهاست. در واقع مدل مو نشانگر سلیقه یک آقا بوده و در ظاهر کلی وی تاثیر بسزایی دارد.

 


 

آشنایی با انواع مدل مو مردانه

برای آشنایی با انواع مدل مو مردانه باید به نوع و فرم صورت توجه داشت تا متوجه شوید چه نوع مدل مویی به شما می آید. مدل های متنوعی برای آقایان وجود دارد که توضیح مختصری برای هرکدام از این مدل ها به شما ارائه خواهیم داد.

مدل مو مردانه

مدل مو مردانه کوتاه

مدل موی مردانه کوتاه فشن از جدیدترین و به روزترین مدلها می باشند ، چنین مدل مویی نیاز به رسیدگی بیشتری دارد و از انواع مختلفی نیز برخوردار است و لازم است مدت زمان بیشتری را برای درست کردن آنها صرف کنید، در نهایت مدل موهایی بسیار زیبا و به روز خواهید داشت و بیشتر مناسب برای قشر جوان خواهند بود.

مدل مو مردانه بلند

در سال 2018 مدل موهایی که بغل مو خیلی کوتاه تراشیده میشود و بقیه قسمت ها بلند است، توجه بسیاری از هنرپیشگان و افراد معروف را جلب کرده است، البته هنوز هم تعدادی به مدل مو مردانه بلند و گوجه شده در بالای سر علاقه مند هستند، انگار که آرایشگران به ماشین های اصلاح بیشتر از قیچی گرایش پیدا کرده اند.

مدل مو مردانه بلند

محبوب ترین مدل مو مردانه

از محبوب ترین مدل مو مردانه می توان به براش آپ اشاره کرد:سبک مدل موی براش آپ شبیه به سیخ سیخی است البته با این تفاوت که در این سبک موها به بالا حالت داده می شوند.سبک دور خالی ربته دوم این لیست را دارد.شباهت زیادی به مدل موی آندرکات دارد با این تفاوت که کناره های مو با شماره های مختلف ماشین مو تراش زده می شود و کمی بلندتر از سبک آندرکات است.

تیتر جدیدترین مقالات

بروز ترین مقاله های مد رو تو ایمیلت بخون

فقط کافی یه ایمیلت رو تو جعبه زیر بنویسی و روی کلید عضویت کلیک کنی ! همین