آ آراستگی مردان

بررسی فرهنگ و معنای آراستگی مردان

رای دهی: 0 / 5

غیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستارهغیر فعال سازی ستاره
 

 

فرهنگ آراستگی مردان در ایران

مطالعه‌ی فرهنگ آراستگی مردان در ایران بیانگر این است که در زمان گذشته علاوه بر اهمیت به ظاهر آراسته، آرایش برای آنها نه تنها ناهنجار قلمداد نمی شده که هنجار بزرگی هم بوده است و هیچ تناقضی با مردانگی یا قدرت محسوب نمی‌شده است. به عنوان مثال هرودت از زبان نمایندگان یونان پارسیان رو مردانی توصیف کرده که تمامی صورت و بدن خود رو آرایش می کردند و از زیور آلات استفاده می کردندو به پوشیدن لباس‌های فاخر علاقه داشتند.

آراستگی مردان

معنای آراستگی مردان

مـراد از معنای آراسـتـگـی مردان، هـمـانـا مـرتّب ، پاکیزه و مناسب بودن سر و وضع ظاهر آنها است که بخشی از آن به کیفیت پوشش مربوط می شود. عموماً اعتقاد بر این است که «برداشت های اوّلیه» بسیار اهمیت دارند. بسیاری از ما می پذیریم که برداشت های اوّلیه ای که از دیگران داریم، روند ارتباط ما را با آنان به صورتی حیاتی شکل خواهند داد. از این رو آراستگی برای حضور در مصاحبه شغلی، دیدار با دوست جدید، اوّلین ملاقات با همسر آینده خویش و... که در آن، نخستین برخورد را با دیگری دارند، بسیار با اهمیت است.

آراستگی مردان

محصولات برای آراستگی مردان

 آقایان هم مثل خانم ها باید به ظاهر خود رسیدگی کنند و آراسته باشند. برای آراسته بودن از محصولات برای آراستگی مانند کرم ضد آفتاب، ریش تراش خوب، برس مناسب و ادکلن خاص استفاده کنید. بهترین و با کیفیت‌ترین‌ها را می‌توانید از فروشگاه اینترنتی گلدیس کالا خریداری کنید.

چرا آراستگی آقایان مهم است

افراد معمولا به عزیزان و بستگانشان بیشتر توجه می‌کنند و بیشتر از نزدیک با هم گپ و گفت می‌زنند. درنتیجه و در مجموع، افراد زمان و تمایل بیشتری دارند تا به جزئیات ظاهر شما توجه کنند، به‌همین خاطر آراستگی برای افزایش اعتماد به نفس و محبوبیت شما در جمع یک نیاز حیاتی است.

تیتر جدیدترین مقالات

بروز ترین مقاله های مد رو تو ایمیلت بخون

فقط کافی یه ایمیلت رو تو جعبه زیر بنویسی و روی کلید عضویت کلیک کنی ! همین